HAYIRLI OLSUN KOCA AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
AK Parti 22. ve 23. Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Koca’nın yeğeni Eşref Taha Koca dünya evine girdi.
![HAYIRLI OLSUN KOCA AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ](https://www.bolvadinkirkgozhaber.com/images/haberler/2024/01/hayirli-olsun-koca-ailesinin-mutlu-gunu.jpeg)
07 Ocak 2024 - 16:59
AK Parti 22. ve 23. Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Koca’nın yeğeni Eşref Taha Koca dünya evine girdi. Koca’nın şahitlik ettiği nikah merasimine çok sayıda kişi katıldı. Kendilerini tebrik eder, Koca çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz. <<< Mümtâz Kocabaş>>>
YORUMLAR